Na telefononi pa pagesë: +86 137 9024 3114

Shërbim online 24/7

Kuti me porosi
Vape / Cannabl / Cigare / Kuti kërpi
Kapaciteti & Certifikatat prodhuese
Shihni se çfarë thonë klientët tanë!
4.8 Google dhe Facebook!rishikim
partner01
partner02
partner03
partner04
partner05

Kategoria e produkteve

Merrni gjithçka për paketimin me porosi që i nevojitet biznesit tuaj të gjitha në një vend

Shfletoni katalogun e plotë
Dhuratë

Dhuratë

E dizajnuara perfekte sipas produktit tuaj, për të paraqitur një dhuratë në një mënyrë tërheqëse dhe tërheqëse.

Vape

Vape

Lejimi i përdoruesit të shijojë një përvojë të shijshme dhe të fuqishme avullimi duke shmangur efektet potencialisht të dëmshme

Lule

Lule

Enë dekorative për mbajtjen e bimëve dhe luleve.

Cokollate

Cokollate

Kutia luksoze e çokollatës është një trajtim i këndshëm që me siguri do të kënaqë çdo dhëmb të ëmbël.

Ushqimi

Ushqimi

Një kuti ushqimore është një mënyrë e përshtatshme për të marrë ushqime të freskëta dhe të shëndetshme direkt në derën tuaj.

Kalendari

Kalendari

Përmban ndarje individuale surprizë, perfekte për të shtuar një prekje gëzimi festiv në çdo shtëpi.

Kozmetikë

Kozmetikë

Janë të dizajnuara për të mbrojtur dhe shfaqur produkte kozmetike duke ofruar një estetikë tërheqëse.

Tub

Tub

Kuti e hijshme dhe moderne e paketimit të tubave që mund të përdoret për të ruajtur dhe ekspozuar produkte me stil.

Tortë

Tortë

Ne krenohemi për krijimin e ëmbëlsirave të shijshme në kuti që me siguri do t'ju pëlqejnë.

bizhuteri

bizhuteri

Vendi perfekt për të ruajtur bizhuteritë tuaja të çmuara.Dizajni i tij klasik me gdhendje të ndërlikuara dhe rreshtim elegant do të shtojë një prekje luksi në tryezën tuaj të veshjes.

Aromë

Aromë

Ofron një përzgjedhje të kutive të aromave me cilësi të lartë.Me një shumëllojshmëri stilesh për të zgjedhur, ju mund të gjeni aromën e përsosur për çdo rast.

Po kërkoni diçka tjetër?ne mund te te ndihmojme.

Kërkoni një ofertë të personalizuar

Lajmet e industrisë

Kuptimi i dinamikës së industrisë

Dongguan xianda

dhuratë

paketimi Co Ltd.

Shërbime që plotësojnë nevojat tuaja të paketimit

Ekipi i paketimit Xianda ofron të gjitha shërbimet që ju nevojiten për të arritur rezultatet më të mira të paketimit. Sigurohuni që produktet dhe biznesi juaj të paketohen në një mënyrë që arrin sukses të plotë në paketim.

Koncepti dhe dizajni
Prototipa
Prodhimi
Logjistike
 • Auditimi i paketimit

  Auditimi i paketimit

  Bëni përmirësime në paketimin tuaj duke identifikuar dhe analizuar paketimin tuaj aktual.

 • Strategjia e paketimit

  Strategjia e paketimit

  Ne do të bashkëpunojmë me ju për të zhvilluar një strategji paketimi që plotëson nevojat dhe qëllimet tuaja.

 • Optimizimi i zinxhirit të furnizimit

  Optimizimi i zinxhirit të furnizimit

  Bëni rrjetin tuaj të prokurimit më efikas duke analizuar dhe përmirësuar zinxhirin tuaj ekzistues të furnizimit.

 • Dizajni i veprave artistike të paketimit

  Dizajni i veprave artistike të paketimit

  Krijoni vepra arti mahnitëse që plotësojnë markën tuaj duke punuar me stilistë paketimi.

 • Mostrimi & Prototipizim

  Mostrimi & Prototipizim

  Sigurohuni që paketimi dhe dizenjot e veprave tuaja artistike të jenë të përsosura në pixel përpara prodhimit duke testuar dhe modifikuar mostrat.

 • Testimi i paketimit

  Testimi i paketimit

  Ju duhet të kryeni teste për të siguruar që paketimi juaj mund t'i rezistojë mjediseve të caktuara, të tilla si testet e rënies dhe shtypjes.

 • Optimizimi i materialit

  Optimizimi i materialit

  Ne punojmë me inxhinierë strukturorë për të reduktuar mbetjet dhe kostot që lidhen me paketimin e panevojshëm.

 • Burimi Strategjik

  Burimi Strategjik

  Merrni paketimin tuaj me burim strategjik për të zvogëluar kostot e përgjithshme të transportit dhe për të ulur gjurmën tuaj të karbonit.

 • Prodhim i menaxhuar

  Prodhim i menaxhuar

  Siguroni siguri të cilësisë së lartë dhe rezultate të besueshme kudo që të jeni duke prodhuar paketimin tuaj në objektet e menaxhuara.

 • Renditja me shumë paketim

  Renditja me shumë paketim

  Çdo pjesë e paketimit tuaj mund të prodhohet në një sërë fabrikash të certifikuara në të gjithë globin.

 • Menaxhimi i Kontrollit të Cilësisë

  Menaxhimi i Kontrollit të Cilësisë

  Duke menaxhuar kontrollin dhe monitorimin e cilësisë, ju mund të keni besim në materialet tuaja të paketimit.

 • Optimizimi i rrugës

  Optimizimi i rrugës

  Punoni me ekipin tonë të përkushtuar të logjistikës për të siguruar dërgesa në kohë dhe reduktim të emetimeve të karbonit.

 • Optimizimi i ngarkesave

  Optimizimi i ngarkesave

  Sigurohuni që të dorëzoni në kohë me zgjidhje të optimizuara që kursejnë hapësirë ​​në ngarkesë.

 • Dorëzimi vetëm në kohë

  Dorëzimi vetëm në kohë

  Përgatitni paketimin tuaj për lançimin tuaj me ndihmën e një specialisti të dedikuar të produktit.

 • Dorëzimi nga fundi në fund

  Dorëzimi nga fundi në fund

  Për të siguruar dërgesa të sigurta dhe në kohë, na lejoni të trajtojmë çdo hap të porosisë tuaj të paketimit.

paketë

Që nga viti 2009, Xinda ka ofruar shërbime të plota të projektimit, prodhimit dhe zbatimit të zgjidhjeve të pikave të shitjes në të gjithë hapësirën e shitjes me pakicë.Ju mirëpresim të bashkëpunoni me ekipin tonë të përkushtuar të ekspertëve të industrisë në projektin tuaj të ardhshëm.

Kurseni kosto dhe kohë

Kurseni kosto dhe kohë

Zgjidhjet tona të projektuara me profesionalizëm janë krijuar për t'ju ndihmuar të kurseni kohë dhe para.

Më shumë besueshmëri

Më shumë besueshmëri

Nëse dëshironi rezultate të besueshme çdo herë, merrni paketimin tuaj nga një prodhues i certifikuar.

Më shumë ndikim në markë

Më shumë ndikim në markë

Bëjeni markën tuaj të njohur dhe me ndikim me zgjidhjet e krijuara për të lënë një përshtypje të qëndrueshme.

Bëhuni të Qëndrueshëm

Bëhuni të Qëndrueshëm

Opsionet e paketimit ekologjik të bëra nga materiale të çertifikuara dhe me burim të qëndrueshëm janë të disponueshme.

video (4)
video (1)
video (2)
video (5)
video (3)
video6
produkt -video

pse na zgjodhet ne

Xianda u shërben një numri klientësh të markave të nivelit të lartë, duke ofruar produkte të ekspozimit të paketimit profesional dhe konkurrues, Vazhdoni t'u ofroni klientëve dhurata, kozmetikë, ushqim, nevoja të përditshme, ilaçe dhe produkte të kujdesit shëndetësor dhe industri të tjera të zgjidhjeve dhe shërbimeve të personalizuara, por gjithashtu përmirësoni vlera e markës së klientëve.

LEXO MË SHUMË

Zgjidhje

Ne do të ofrojmë opsione të linjës së paketimit për t'iu përshtatur produkteve tuaja dhe mbrojtjes së mirë.

Kontrolli i cilësisë

Cilësia është prioriteti ynë, ne kemi laborator të testimit të cilësisë, instrument të saktë të inspektimit të cilësisë dhe metoda të ndryshme të inspektimit për produktet tuaja.

Pajisjet

Makina printimi me ngjyra të plota, Makina automatike, gjysmëautomatike, automatike palosëse, makinë montimi automatik.

Merrni një ofertë dhe konsultim

Plotësoni formularin tonë të kërkesës për ofertë dhe ne do t'i përgjigjemi mesazhit tuaj sa më shpejt të jetë e mundur!Ose na dërgoni një email në:info@xiandagiftbox.com